Roboty kubaturowe/przemysłowe

W ramach niniejszego działu oferujemy następujący zakres robót:

Posadzki przemysłowe

Posadzki epoksydowe to najpopularniejszy obecnie na rynku produkt o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań. Znajdziemy tutaj posadzki przeznaczone do przemysłu spożywczego, ciężkiego, antystatyczne, na parkingi, do hal produkcyjnych jak i rozwiązania dekoracyjne które można zastosować w budownictwie mieszkaniowym. Mogą być wykonane w praktycznie dowolnym kolorze z palety RAL i z dowolną fakturą struktury wierzchniej. Posadzki poliuretanowe charakteryzują się większą elastycznością od posadzek epoksydowych, po odpowiednim przygotowaniu można stosować je na podłożach narażonych na pękanie (np. na pracujących płytach stropowych). Realizujemy wszelkie typy posadzek epoksydowych:

 • posadzki jednobarwne cienkopowłokowe (o grubości od 0,5 do 1mm) Najtańsze systemy posadzek, przeznaczone są na nowe, dobrze wykonane podłoża betonowe (link do porady 2). Zastosowanie: parkingi o małym natężeniu ruchu, pomieszczenia techniczne, ciągi komunikacyjne dla pieszych.
 • posadzki jednobarwne grubowarstwowe (o grubości 1,5 do 4mm) Popularne, ekonomiczne posadzki , występują w wersjach o małym i dużym stopniu antypoślizgowości. Bardzo uniwersalne. Zastosowanie: parkingi, hale produkcyjne, warsztaty, chłodnie, przechowalnie, magazyny.
 • posadzki jednobarwne gładkie (o grubości 2 do 3mm) Łatwe do utrzymania w czystości, efektownie wyglądające posadzki gładkie. Zastosowanie: laboratoria, szpitale, budynki mieszkalne, w wersji nieiskrzącej antystatycznej rozlewnie rozpuszczalników.
 • posadzki zbrojone kruszywem barwionym (o grubości 1,5-4mm) -„Kamienny Dywan” Alternatywa dla posadzek jednobarwnych. Charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi, dowolną szorstkością. Na posadzkach z zastosowaniem kruszyw barwionych mniej widoczne są zarysowania powstałe podczas eksploatacji posadzki.

Oznakowanie organizacji ruchu

W ramach niniejszego działu oferujemy następujący zakres robót

  • oznakowania organizacji ruchu znakami drogowymi,
  • montaż znaków pionowych i tablic informacyjnych,
  • malowanie oznakowań poziomych metodą natryskową,
  • numeracja i znakowanie stanowisk parkingowych,
  • malowanie słupów, filarów i znakowań na ścianach,
  • malowanie oznakowań pionowych metodą natryskową,
  • malowanie ciągów komunikacyjnych.

Pokrycia dachowowe

Nasza oferta obejmuje wykonawstwo termo- i hydroizolacji na różnych typach dachów – na powierzchniach pochyłych i pionowych, jak również na dachach o nietypowych kształtach. Stosowane przez nas membrany mogą być używane jako powłoka wodoszczelna na dachach nowych, jak również przy remontach różnego rodzaju istniejących pokryć dachowych.

Umożliwiamy kompleksową usługę w zakresie doboru technologii, wyceny, dostawy materiałów oraz wykonania pokrycia dachowego.

   W ramach kontroli jakości, mającej na celu utrzymanie wysokich standardów obowiązujących w naszej firmie, po zakończeniu każdej realizacji przeprowadzany jest przez dział serwisu wewnętrzny odbiór techniczny wykonanych prac.

Przygotowanie powierzchni betonowych - śrutowanie, frezowanie

W ramach niniejszego dzialu oferujemy przygotowanie powierzchni betonowych oraz stalowych poprzez ich:

Najnowsze realizacje: